İlk Ayakkabı Sektörüne 1940 Yılında Yemenicilikle Başlayan Dede Mustafa Emmioğlu Kısa Zamanda Çalışkanlılığına ve Başarılarına  Başarı Katması ile Sürekli Yükselmeye Başlamıştır. 1950 Yılında  Aslanlı Plastik  Firması  ile Devam Eden İş Hayatına Oğulları  Doğan Emmioğlu ve Cahit Emmioğlu, 1967 Yılında Birliktelikleri ile  Kısa Zamanda Yükselmelerine Devam Etmiştir.

1971 Yılında  Doğan Plastik San. Ve Tic. Koll. Şti. ile Piyasaya Canlılık Katan Baba ve Oğullar  Sektörün Lokomotifi Olmayı Başardılar.
Baba Emmioğlu’nun 1977  Yılında Hakkın Rahmetine Kavuşması  Üzerine Oğulların Beraber Yürümemesine  Sebep Olup  Cahit Emmioğlu’nun Kendi İsteği ile Ayrılması Sonucu Bayrağı Doğan Emmioğlu Üstlenmiştir.

Üstlenmiş Olduğu  DOĞAN PLASTİK firması ile Çizme Sektöründe İlerlerken Yapmış Olduğu Atılımlar Neticesindede PVC Terlik Üretiminide Bünyesinde Bulundurmak İsteyen DOĞAN EMMİOĞLU,  DOĞUŞ PLASTİK  İsimli Firmayı da Kurarak Sektörde Yeni Bir Dala Daha Atlamıştır.
Daha Sonralarda PVC Terlik Sektörünün Son Bulması Üzerine Gaziantep’de ilk POLİÜRETHAN Makinasını Büyük Risklerle Yaptıranlardan Biri  Olmuştur.

1996,1997,1998 Yıllarındada  Gaziantep’de vergi rekortmeni olmaya kadar ilerleyen bu  Başarı 14.12.2007 de Kurucumuz Olan Doğan Emmioğlu’nun Hakkın Rahmetine Kavuşması ile bayrak Kendisi İle Aynı İsmi Taşıyan Oğul Doğan Emmioğlu’na Devrolmuştur…

MİSYONUMUZ
Sahip Olduğumuz Girişimci Ruhumuz İle Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Evrensel Kalitede Hizmetler Üreterek,Ülke Ekonomisine Doğrudan Katkıda Bulunmak Ve Yeni İş Olanakları Oluşturmak.

VİZYONUMUZ
Önümüzdeki Yıllarda Kendini Daha da Hissettirecek Yeni Global Dünya Düzeni İçinde,Sektörümüzde Söz Sahibi Kurum Ve Kuruluş Olarak Türkiye’yi Çok Daha Güçlü Temsil Etmek.

DEĞERLERİMİZ
Müşteri Beklentilerine Kalite Ve İstikrarla Karşılık  Vermek,Daima En İyi Olmak İçin Aralıksız Çalışmak,En Büyük Sermayenin İnsan Kaynağı Olduğu Bilinci İle Hareket Etmek,Hizmet Sürekliliğini Sağlayacak Yatırımlara Öncelik Vermek,Dürüst Olmak Ve Türk Ekonomisine Güç Katmak İçin Çalışmak.

KALİTE BELGEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ....